Бест Вестерн Хотел Белви   ★★★★   Скопје


Бест Вестерн Хотел Белви
Сместување во близина

Бест Вестерн Хотел Белви
Знаменитости во близина

Бест Вестерн Хотел Белви опис

Хотел Белви се наоѓа на 8 км оддалеченост од центарот на Скопје. Опкружен со прекрасен пејсаж и градина со со сопствено езерце, нашиот хотел е вистинско симпатично и пријатно место за престој, одмор и рекреација. Овој хотел од неодамна беше целосно реновиран, со што стана уште поатрактивен со цел да ги задоволи сите потреби на гостите. Во комплексот има и авто-камп.

9.86 км оддалеченост од плоштад во Скопје.
точна локација: Ilinden надморска височина: 227 meters

Бест Вестерн Хотел Белви локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Бест Вестерн Хотел Белви.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Бест Вестерн Хотел Белви или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Бест Вестерн Хотел Белви - контактирај онлајн

Бест Вестерн Хотел Белви капацитети

капацитети
Аперитив/Снек бар • Интернет (безжичен) • Конференциска сала • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Тераса
капацитети на собата
Бања или туш • Безжичен интернет • Клима уред • Мини бар • ТВ • ТВ Сателитска • Телефон
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Бест Вестерн Хотел Белви контакт инфо

адреса
Ул. 32 24, 1041 Илинден
телефон
+389 (0)2 2572 277
факс
+389 (0)2 2572 276
веб
www.bestwestern-ce.com/bellevue-skopje
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk