Хотел Лав      Куманово


Хотел Лав
Сместување во близина

Хотел Лав
Знаменитости во близина

Хотел Лав опис

Во ресторанот кој е дел од хотелот, можете да пробате одлична храна од националната и интернационалната кујна, и сето тоа да го комбинирате со чаша квалитетно Македонско вино. Ресторанот е специјализиран за организирање свечености, свадби, банкети, коктели.

2.77 км оддалеченост од плоштад во Куманово.
точна локација: надморска височина: 389 meters

Хотел Лав локација на мапа


Резервирањето онлајн или контакирањето за Хотел Лав е недостапно.
Се извинуваме, но macedonian-hotels.mk нема никаква можност за резервирање или контактирање на Хотел Лав.

Хотел Лав капацитети

капацитети
Базен (надворешен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан
капацитети на собата
Бања или туш • Безжичен интернет • Мини бар • ТВ Сателитска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Лав контакт инфо

адреса
Железничка 13, 1300 Куманово
телефон
+389 (0)70 236 675
факс
+389 (0)31 413 999
macedonian-hotels.mk