Хотел Тони   ★★   Охрид


Хотел Тони
Знаменитости во близина

Хотел Тони опис

Хотелот Тони е, модерен и атрактивен хотел во центарот на Охрид. Хотелот располага со конференциска сала со капацитет од 50 особи. Хотелот Тони ви нуди сервис за перење и пеглање. Со мирна атмосфера прекрасен амбиент и со квалитетна услуга хотелот Тони ви овозможува пријатен престој во Охрид.

0.56 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 700 meters

Хотел Тони локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Хотел Тони.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Хотел Тони или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Хотел Тони - контактирај онлајн

Хотел Тони капацитети

капацитети
Конференциска сала • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан
капацитети на собата
Безжичен интернет • Клима уред • Мини бар • Музика/Радио • Сеф • ТВ Кабелска • Телефон
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Тони контакт инфо

адреса
Абас Емин 3, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 250 001
факс
+389 (0)46 250 003
веб
www.hoteltoni.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk