Анастасија престој   ★★★   Охрид


Анастасија престој
Сместување во близина

Анастасија престој
Знаменитости во близина

Анастасија престој опис

Семејна гостинска куќа. Нудиме апартмани или соби, во срцето на историскиот Охрид, кој ги комбинира погодностите на локацијата со удобност и шарм. Анастасија Хоумстеј е прекрасно место за сечив вкус и џеб со пријателски став и уникатен стил. Локацијата е перфектна. Се наоѓа во тивко и мирно маало, во убава куќа.

0.36 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Old town надморска височина: 719 meters

Анастасија престој локација на мапа


Анастасија престој - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Анастасија престој капацитети

капацитети
Перална
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Греење • Клима уред • Комплетна кујна • Мал фрижидер • Место за готвење • ТВ
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски Ελληνικά Srpski (Српски) Български Hrvatski
плаќања
Виза Еуро/Мастеркард

Анастасија престој контакт инфо

адреса
Аргир Маринчев 26, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 251 878
веб
www.anastasiahomestay.page.tl
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk