Вила Бела   ★★★   Охрид


Вила Бела
Сместување во близина

Вила Бела
Знаменитости во близина

Вила Бела опис

Сместена во центарот на Охрид, во историскиот дел на градот, со извонреден поглед на Охрид. Крајбрежјето на Охридското езеро и пространите планини оставаат трага и нудат одлично решение за одлучен одмор. Вила Бела нуди одмор за семејства, групи и е идеално место за одмор. Вила Бела нуди приватност за секој. Вила Бела ви посакува убаво да одморите во мирна средина.

0.31 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Old town надморска височина: 723 meters

Вила Бела локација на мапа


Вила Бела - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Бела капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Бар • Соби за непушачи • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Греење • Комплетна кујна • Мал фрижидер • Мини бар • ТВ • ТВ Кабелска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Бела контакт инфо

адреса
Нада Филева бб, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 261 074
веб
www.villabella.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk