Гостинска куќа на Антонио      Охрид


Гостинска куќа на Антонио
Сместување во близина

Гостинска куќа на Антонио
Знаменитости во близина

Гостинска куќа на Антонио опис

Гостинската куќа на Антонио нуди ефтино сместување во Македонија и е идеален избор за туристи кои сакаат да се одморат во средина со прекрасни пејсажи. Ако сакате да поминете фантастичен природен одмор во Источна Европа, Охрид е вистинскиот избор за посета. Оваа убава семејна гостинска куќа се наоѓа во центарот на градот кај зелениот пазар, сместена во мирно и тивко маало.

0.86 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 698 meters

Гостинска куќа на Антонио локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Гостинска куќа на Антонио.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Гостинска куќа на Антонио или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Гостинска куќа на Антонио - контактирај онлајн

Гостинска куќа на Антонио капацитети

капацитети
Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Паркинг (сопствена гаража)
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Безжичен интернет • Греење • Мал фрижидер • ТВ • ТВ Кабелска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски Italiano Русский Shqip Srpski (Српски) Български Türkçe
плаќања
Американ Експрес

Гостинска куќа на Антонио контакт инфо

адреса
Дејан Војвода 94, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)75 566 000
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk