Маслов Апартмани

 • соби 3
 • Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка
 • review score 10

Општина Охрид, 6000 - Охрид, Koco Racin 34 Македонија


за Маслов Апартмани

Set 200 metres from Early Christian Basilica, Maslov Apartments features barbecue facilities and free WiFi. Featuring a terrace, some units are air conditioned and feature a dining area and a seating area with a cable flat-screen TV.

This property will not accommodate hen, stag or similar parties.


Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка 728 метри
опременост Маслов Апартмани


Општо
 • Паркинг
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-Fi достапно насекаде
Заеднички делови
 • Градина
Активности
 • Риболов
Разно
 • Семејни соби
 • Греење
 • Климатизирано
Услуги
 • Интернет
 • Wi-Fi
 • Бесплатно Wi-Fi
Храна и пијалоци
 • Скара
Транспорт
 • Паркинг на улица

инфо за гости Маслов Апартмани


зборуваме
 • English
 • Croatian
 • Macedonian
 • Serbian
пријавување
14:00 - 22:00
одјавување
08:00 - 12:00

Плаќање Маслов Апартмани


 • No creditcards accepted, only cash No creditcards accepted, only cash.

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Visa

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • American Express

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Euro/Mastercard

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизацијаПроверете достапност на соби - Маслов Апартмани


 • Studio
 • може да се резервира
 • мин. цена 30 eur
 • макс. цена 50 eur
 • големина 25 м. кв.

This studio features a stovetop, air conditioning and view. • Туш
 • ТВ
 • Клима уред
 • Фен
 • Мини кујна
 • Фрижидер
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • Влечки
 • ТВ (Кабловска)
 • LCD TV
 • Поглед
 • Сушара
 • Рингли
 • Поглед на езеро
 • Поглед на градина
 • Поглед на планина
 • Тераса
 • Пешкири
 • Лен
 • Сепаре
 • Горните спратови се достапни по скали
 • Држач за сушење облека
 • Тоалетна хартија

 • Apartment
 • може да се резервира
 • мин. цена 35 eur
 • макс. цена 45 eur
 • големина 45 м. кв.
 • 1 спална

This apartment has a barbecue, dining area and kitchenette. • Туш
 • ТВ
 • Фен
 • Мини кујна
 • Балкон
 • Фрижидер
 • Дневен престој
 • Тоалет
 • Patio
 • Купатило
 • Влечки
 • ТВ (Кабловска)
 • Поглед
 • Дрвен под/паркет
 • Трпезарија
 • Сушара
 • Гардеробер/Плакар
 • Рингли
 • Скара
 • Поглед на езеро
 • Поглед на градина
 • Поглед на планина
 • Тераса
 • Пешкири
 • Лен
 • Трпезариска маса
 • Сепаре
 • Надворешна трпезарија
 • Целиот објект е на приземје
 • Држач за облека
 • Држач за сушење облека
 • Тоалетна хартија
 • Кревет (софа)

 • Apartment
 • може да се резервира
 • големина 50 м. кв.
 • 1 спална

This apartment has a cable TV, air conditioning and balcony. • Туш
 • ТВ
 • Клима уред
 • Фен
 • Пегла
 • Балкон
 • Фрижидер
 • Дневен престој
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • Влечки
 • Кујна
 • ТВ (Кабловска)
 • Камин
 • LCD TV
 • Поглед
 • Трпезарија
 • Сушара
 • Гардеробер/Плакар
 • рерна
 • Рингли
 • Поглед на езеро
 • Поглед на градина
 • Поглед на планина
 • Пешкири
 • Лен
 • Трпезариска маса
 • Сепаре
 • Горните спратови се достапни по скали
 • Држач за облека
 • Држач за сушење облека
 • Тоалетна хартија
 • Кревет (софа)

Хотелска мапа и што има во близина на Маслов Апартмани
 • OHD Ohrid St. Paul the Apostle
  Ohrid St. Paul the Apostle 10 km 00:17 NNW
 • KSO Kastoria
  Kastoria 138 km 02:35 SSE
 • TIA Tirana Mother Teresa
  Tirana  Mother Teresa 147 km 02:52 WNW
 • KZI Filippos
  Filippos 187 km 02:50 SE
 • SKP Skopje Alexander the Great
  Skopje Alexander the Great 204 km 02:50 NE
 • PRN Priština
  Priština 259 km 03:48 N
 • TGD Podgorica
  Podgorica 293 km 05:25 NW
 • LRA Larisa
  Larisa 305 km 04:35 SE
 • IOA Ioannina
  Ioannina 314 km 04:07 S