Вила Охрид      Охрид


Вила Охрид
Сместување во близина

Вила Охрид
Знаменитости во близина

Вила Охрид опис

Вила Охрид се наоѓа во центарот на стариот дел на Охрид со спектакуларен поглед на Охридското езеро, во близина на античкиот театар и многуте цркви. Ако сакате да уживате во удобно и мирно сместување, Вие сте добредојдени. Во близината на Вила Охрид има најразлични ресторани, барови и други места од историски карактер.

0.56 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 743 meters

Вила Охрид локација на мапа


Вила Охрид - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Охрид капацитети

капацитети
Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен) • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Безжичен интернет • Клима уред • Мал фрижидер • Место за готвење • Музика/Радио • Сервис за будење/аларм • ТВ • ТВ Кабелска • ТВ Сателитска • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Охрид контакт инфо

адреса
Браќа Миладинови 11, 6000 Охрид
macedonian-hotels.mk