Вила Албина   ★★   Охрид


Вила Албина
Сместување во близина

Вила Албина
Знаменитости во близина

Вила Албина опис

Се наоѓа во Стариот дел на Охрид, во близина на црквата Света Софија. Нуди целосно опремени апартмани со поглед на црквата или на Охридското езеро. Во околината има најразлични ресторани кои служат македонски специјалитети. На само 5 мин. пеш, се наоѓаат плажите Сараиште и Канео.

0.4 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Old town надморска височина: 700 meters

Вила Албина локација на мапа


Вила Албина - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Албина капацитети

капацитети
Паркинг (надворешен)
капацитети на собата
Бања или туш • Безжичен интернет • Место за готвење • ТВ
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Албина контакт инфо

адреса
Илинденска 34, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)75 633 216
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk