Еке апартмани   ★★★★   Охрид


Еке апартмани
Сместување во близина

Еке апартмани
Знаменитости во близина

Еке апартмани опис

0.43 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Old town надморска височина: 703 meters

Еке апартмани локација на мапа


Еке апартмани - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Еке апартмани капацитети

капацитети
Греење • Интернет (безжичен) • Клима уред • Паркинг (надворешен) • Тераса
капацитети на собата
Бања или туш • Греење • Клима уред • Место за готвење • ТВ Кабелска
пријавување
12:00 - 00:00
одјавување
10:00 - 12:00
деца (дополнителни кревети)
Children's cots/cribs are not available.
Extra beds are not available.
There is no capacity for extra beds in the room.
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски

Еке апартмани контакт инфо

адреса
Илинденска 36, 6000 Охрид
macedonian-hotels.mk