Вила Арт-Плаза   ★★   Охрид


Вила Арт-Плаза
Сместување во близина

Вила Арт-Плаза
Знаменитости во близина

Вила Арт-Плаза опис

На само 50 метри од Охридското езеро, се наоѓа Арт Плаза во Стариот дел на Охрид, во близина на ресторани, продавници и барови. Имаме бесплатен паркинг и безжичен интернет. Сите соби се со паркет, приватно купатило и сателитска ТВ. Античкиот театар, црквата Св. Климент и Св. Софија се наоѓаат на само 5 минути пеш од гостинската куќа Арт Плаза.

0.17 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Old town надморска височина: 723 meters

Вила Арт-Плаза локација на мапа


Вила Арт-Плаза - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Арт-Плаза капацитети

капацитети
Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен)
капацитети на собата
Бања или туш • ТВ Сателитска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Арт-Плаза контакт инфо

адреса
11 Октомври 15, 6000 Охрид
macedonian-hotels.mk