Вила Мија   ★★   Охрид


Вила Мија
Сместување во близина

Вила Мија
Знаменитости во близина

Вила Мија опис

Вила Мија е нова атрактивна вила, дизајнирана во нов стил, кој се вклопува во старата охридска архитектура со прекрасен панорамски поглед на Охридското езеро. Вила со ДЕ ЛУКС понуда на апартмани кои се опремени со кабловска ТВ, безжичен интернет, телефон, клима уред, мини-бар, бесплатен паркинг, со еден збор - се што може да посакате за еден добар одмор!

0.11 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Old town надморска височина: 705 meters

Вила Мија локација на мапа


Резервирањето онлајн или контакирањето за Вила Мија е недостапно.
Се извинуваме, но macedonian-hotels.mk нема никаква можност за резервирање или контактирање на Вила Мија.

Вила Мија капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Бар • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен)
капацитети на собата
Балкон • Безжичен интернет • Клима уред • Мини бар • ТВ Кабелска • Туш • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Мија контакт инфо

адреса
Охридска Архиепископија 32, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 262 773
факс
+389 (0)46 262 773
веб
www.vilamia.org
macedonian-hotels.mk