Venecia Apartments

Струга Општина Струга

Marsal Tito bb Струга 6330 Општина Струга Македонијаза Venecia Apartments

Апартмани Венеција е иновација на Струпката ривиера, со 8 луксуз и комфор апартмани, сите опремени со: безжичен интернет, кабелска ТВ, клима уред, кујна, трпезарија + спална, бања, како и паркинг за вашиот автомобил. Апартмани Венеција е нова зграда во центарот на Струга, кој се наоѓа помеѓу градскиот пазар и центарот на градот на 200 метри од Охридското езеро.

697 метриопременост Venecia Apartments


Општо
 • Паркинг
 • Бесплатен паркинг
 • Паркинг (во комплекс)
 • Приватен паркинг
 • Wi-Fi достапно насекаде
Рецепциски услуги
 • Рецепција 24ч.
Заеднички делови
 • Тераса
Продавници
 • Бербер/Салон за убавина
 • Продавница за сувенири
 • Продавници (во објект)
 • Минимаркет
Разно
 • Семејни соби
 • Греење
 • Климатизирано
Услуги
 • Интернет
 • Wi-Fi
 • Бесплатно Wi-Fi

инфо за гости Venecia Apartments


зборуваме
 • Bulgarian
 • German
 • English
 • Croatian
пријавување
12:00 -
одјавување
- 10:00

Плаќање Venecia Apartments


 • Cash
  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Maestro
  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Other Cards
  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • American Express
  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Visa
  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Euro/Mastercard
  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација
 Проверете достапност на соби - Venecia Apartments • Туш
 • ТВ
 • Фен
 • Пегла
 • Мини кујна
 • Фрижидер
 • Дневен престој
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • Влечки
 • ТВ (Кабловска)
 • приватен влез
 • Софа
 • Дрвен под/паркет
 • Кујнска опрема
 • Гардеробер/Плакар
 • Рингли
 • Поглед на град
 • Пешкири
 • Лен
 • Трпезариска маса
 • Целиот објект е на приземје
 • Приватен стан во зграда

This twin/double room features a cable TV, kitchenware and stovetop.


Twin/Double големина 30 м. кв.

 • Туш
 • ТВ
 • Клима уред
 • Фен
 • Пегла
 • Мини кујна
 • Балкон
 • Фрижидер
 • Дневен престој
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • Влечки
 • ТВ (Кабловска)
 • приватен влез
 • Софа
 • Дрвен под/паркет
 • Кујнска опрема
 • Гардеробер/Плакар
 • Рингли
 • Поглед на град
 • Пешкири
 • Лен
 • Трпезариска маса
 • Горните спратови се достапни по скали
 • Приватен стан во зграда

Spacious studio with a balcony, a kitchenette with a fridge, a bathroom with a shower, and a combined sleeping and living area with a sofa.


Studio може да се резервира големина 59 м. кв.

 • Туш
 • ТВ
 • Клима уред
 • Фен
 • Пегла
 • Мини кујна
 • Балкон
 • Фрижидер
 • Дневен престој
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • Влечки
 • ТВ (Кабловска)
 • приватен влез
 • Софа
 • Дрвен под/паркет
 • Кујнска опрема
 • Гардеробер/Плакар
 • Рингли
 • Поглед на град
 • Пешкири
 • Лен
 • Трпезариска маса
 • Горните спратови се достапни по скали
 • Приватен стан во зграда

Apartment with a balcony, a kitchenette with a fridge, a bedroom, a bathroom with a shower, and a living area with a sofa.


Apartment може да се резервира големина 58 м. кв. 1 спална 1 бања


Хотелска мапа и што има во близина на Venecia Apartments