Хотел Ројал   ★★★★   Струга


Хотел Ројал
Сместување во близина

Хотел Ројал
Знаменитости во близина

Хотел Ројал опис

Хотел Ројал е нов луксузен хотел изграден во август 2003 според сите европски стандарди, на Струшката Ривиера, во еден од најубави градови во Македонија, на брегот на Охридското езеро. Хотелот се наоѓа во мирно маало, на 5 мин. пешачење од центарот на градот и градскиот плоштад на 350 м. од плажата.

0.73 км оддалеченост од плоштад во Струга.
точна локација: надморска височина: 694 meters

Хотел Ројал локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Хотел Ројал.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Хотел Ројал или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Хотел Ројал - контактирај онлајн

Хотел Ројал капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Клима уред • Мини бар • ТВ • Телефон • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Ројал контакт инфо

адреса
Маршал Тито 108, 6330 Струга
веб
www.hotelroyal.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk