Вила Ресторан Мариј Блаж   ★★   Струга


Вила Ресторан Мариј Блаж
Сместување во близина

Вила Ресторан Мариј Блаж
Знаменитости во близина

Вила Ресторан Мариј Блаж опис

Вила Мариј Блаж се наоѓа во Радожда на самиот брег на Охридското езеро. Располага со 4 студија и три двокреветни соби. Секоја соба е со поглед на езерото, опремени се со ТВ и интернет, летна кујна и пространа тераса за седенки. Пред вилата има сопствена плажа и паркинг. Во самата вила е и рибниот ресторан каде може да ги вкусите сите видови на рибни специјалитети.

9.51 км оддалеченост од плоштад во Струга.
точна локација: Radozda надморска височина: 703 meters

Вила Ресторан Мариј Блаж локација на мапа


Резервирањето онлајн или контакирањето за Вила Ресторан Мариј Блаж е недостапно.
Се извинуваме, но macedonian-hotels.mk нема никаква можност за резервирање или контактирање на Вила Ресторан Мариј Блаж.

Вила Ресторан Мариј Блаж капацитети

капацитети
Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Безжичен интернет • Место за готвење • ТВ
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Ресторан Мариј Блаж контакт инфо

адреса
Радожда 6333, Струга
телефон
+389 (0)46 787 056
факс
+389 (0)71 616 627
macedonian-hotels.mk