Апартмани Винце   ★★   Крушево


Апартмани Винце
Сместување во близина

Апартмани Винце
Знаменитости во близина

Апартмани Винце опис

На главниот пат кој минува низ Крушево и води од влезот на градот кон локалитетот “Гумења”. Куќата во која се сместени апартманите се наоѓа на левата страна од патот, на дваесетина метри над жичарницата и на 5 минути пешачење од центарот на градот. Веднаш до родната куѓа на еден од најпознатите македонски сликар

0.22 км оддалеченост од плоштад во Крушево.
точна локација: надморска височина: 1226 meters

Апартмани Винце локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Апартмани Винце.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Апартмани Винце или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Апартмани Винце - контактирај онлајн

Апартмани Винце капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Безжичен интернет • Греење • ТВ Кабелска • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Апартмани Винце контакт инфо

адреса
Така Бербер 18а, 7550 Крушево
телефон
+389 (0)48 477 225
факс
+389 (0)76 408 909
веб
www.vinceapartmani.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk