Каса Ла Кола   ★★   Крушево


Каса Ла Кола
Сместување во близина

Каса Ла Кола
Знаменитости во близина

Каса Ла Кола опис

Каса Ла Кола се наоѓа во срцето на Крушево, над црквата Свети Јован, позната по своите фрески и резби, на 5 минути од ски центарот. Каса Ла Кола има 4 соби со купатило и 2 студија.

0.3 км оддалеченост од плоштад во Крушево.
точна локација: надморска височина: 1214 meters

Каса Ла Кола локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Каса Ла Кола.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Каса Ла Кола или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Каса Ла Кола - контактирај онлајн

Каса Ла Кола капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Интернет (безжичен) • Интернет (жичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Безжичен интернет • ТВ Кабелска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Каса Ла Кола контакт инфо

адреса
Нико Доага 70, 7530 Крушево
телефон
+389 (0)75 318 778
факс
+389 (0)75 318 779
веб
www.lakola.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk