Кристал Палас   ★★★★   Прилеп


Кристал Палас
Сместување во близина

Кристал Палас
Знаменитости во близина

Кристал Палас опис

Уживајте во незаборавниот престој со висококвалитетни услуги. На 6-иот кат има базен каде може да поминете убави моменти и да се забавувате додека престојувате во овој хотел. Покрај базенот има бар за храна и пијалоци.

0.94 км оддалеченост од плоштад во Прилеп.
точна локација: надморска височина: 647 meters

Кристал Палас локација на мапа


Кристал Палас - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Кристал Палас капацитети

капацитети
Аперитив/Снек бар • Бар • Конференциска сала • Масажа • Ресторан • Сауна
капацитети на собата
Бања или туш • Безжичен интернет • Мини бар • ТВ Кабелска • Телефон
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Кристал Палас контакт инфо

адреса
Ленин 184, 7500 Прилеп
телефон
+389 (0)48 418 000
факс
+389 (0)48 418 050
веб
www.kp.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk