Вила Папу   ★★★   Крушево


Вила Папу
Сместување во близина

Вила Папу
Знаменитости во близина

Вила Папу опис

Вилата Папу се наоѓа на најубавото гратче во Македонија, Крушево, во близина на галеријата на Никола Мартиновски, на местото познато како Струнга. Вилата располага со: две двокреветни студија, еден трокреветен/четворокреветен апартман, два петокреветни апартмани и еден шестокреветен апартман.

0.58 км оддалеченост од плоштад во Крушево.
точна локација: Strunga надморска височина: 1190 meters

Вила Папу локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Вила Папу.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Вила Папу или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Вила Папу - контактирај онлајн

Вила Папу капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Греење • Комплетна кујна • ТВ Кабелска • Туш • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Папу контакт инфо

адреса
Нико Доага бб, 7530 Крушево
телефон
+389 (0)75 454 186
факс
+389 (0)78 303 244
веб
www.vilapapu.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk