Вила Мечка   ★★★   Крушево


Вила Мечка
Сместување во близина

Вила Мечка
Знаменитости во близина

Вила Мечка опис

Вилата располага со вкупно 7 соби/апартмани од кои: 2 еднокреветни/двокреветни соби, 3 трокреветни соби и 2 апартмани со капацитет за сместување на 4-5 лица. Сите соби и апартмaни се од А ктегорија, луксузно опремени со тоалети, фенови за коса, комплетно опремени кујни, мини фрижидери, плазма телевизори, кабелска телевизија, безжичен интернет и панелни радијатори.

0.16 км оддалеченост од плоштад во Крушево.
точна локација: надморска височина: 1208 meters

Вила Мечка локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Вила Мечка.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Вила Мечка или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Вила Мечка - контактирај онлајн

Вила Мечка капацитети

капацитети
Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен)
капацитети на собата
Бања или туш • Безжичен интернет • Греење • Комплетна кујна • Мал фрижидер • ТВ Кабелска • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Мечка контакт инфо

адреса
Мише Ефтим бб, 7550 Крушево
телефон
+389 (0)70 363 937
факс
+389 (0)75 400 110
веб
www.vilamecka.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk