Вила Тоше   ★★★   Крушево


Вила Тоше
Сместување во близина

Вила Тоше
Знаменитости во близина

Вила Тоше опис

Вила Тоше има 6 апартмани, комплетно опремени кои се наоѓаат во центарот на Крушево, на само неколку метри од градскиот парк. Секој апартман располага со сопствено купатило, мини кујна, кабловска ТВ, балкон, централно греење и заедничка кујна.

0.14 км оддалеченост од плоштад во Крушево.
точна локација: надморска височина: 1195 meters

Вила Тоше локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Вила Тоше.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Вила Тоше или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Вила Тоше - контактирај онлајн

Вила Тоше капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен)
капацитети на собата
Балкон • Безжичен интернет • Комплетна кујна • ТВ Кабелска • Туш
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Тоше контакт инфо

адреса
Шула Мина бб, 7550 Крушево
телефон
+389 (0)70 208 076
факс
+389 (0)48 476 860
веб
www.palatatosed.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk