Вила Павија   ★★   Крушево


Вила Павија
Сместување во близина

Вила Павија
Знаменитости во близина

Вила Павија опис

Крушево е град каде благодарение на високата надморска височина и свежа планинска клима, честопати може да ги искусите обаците под вас дури и во лето. Старите куќи во градот ќе ве вратат низ историјата и ќе ги потсетат посетителите на времето на стокови размени, востанија и револуции. Како наш гостин, за вас е достапно искуството кое е дополнување на имагинарното и вистинското.

0.12 км оддалеченост од плоштад во Крушево.
точна локација: надморска височина: 1196 meters

Вила Павија локација на мапа


Вила Павија - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Павија капацитети

капацитети
Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен)
капацитети на собата
Балкон • Комплетна кујна • Греење • Туш • ТВ Кабелска • Безжичен интернет
пријавување
12:00 - 12:00
одјавување
10:00 - 10:00
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Hrvatski Srpski (Српски) Български Македонски
плаќања
Виза Еуро/Мастеркард Американ Експрес Дајнерс

Вила Павија контакт инфо

адреса
Коча Миленку 12, 7530 Крушево
телефон
+389 (0)75 245 724
факс
+389 (0)71 229 866
веб
www.pavia.com.mk/index-3.html
macedonian-hotels.mk