Арт Хостел   ★★★   Скопје


Арт Хостел
Знаменитости во близина

Арт Хостел опис

Арт хостелот се наоѓа во мирен дел, близу до центарот на Скопје, Македонија, во близина на реката Вардар и железничката станица. Овој нов ефтин хостел во Скопје нуди удобно сместување со релаксирачки амбиент, и неговиот ефективен персонал ќе направи се, за да се почувствувате како дома.

1.29 км оддалеченост од плоштад во Скопје.
точна локација: надморска височина: 250 meters

Арт Хостел локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Арт Хостел.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Арт Хостел или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Арт Хостел - контактирај онлајн

Арт Хостел капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Бар • Интернет (безжичен) • Интернет (жичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Перална • Тераса
капацитети на собата
Безжичен интернет • Вентилатор • Клима уред • ТВ • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Арт Хостел контакт инфо

адреса
Анте Хаџимитков 5, 1000 Скопје
телефон
+389 (0)70 233 336
веб
www.art-hostel.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk