Хотел Вила Силија   ★★★   Скопје


Хотел Вила Силија
Сместување во близина

Хотел Вила Силија
Знаменитости во близина

Хотел Вила Силија опис

Хотел Вила Силиа се наоѓа на 1,5 км од центарот на Скопје. Се наоѓа на Водно, далеку од градските гужви, но сепак блиску до деловните објекти. Хотелот има 6 удобни соби со сопствен паркинг за секоја. Има два големи балкони и двор. Хотелот нуди организиран транспорт од аеродром до Скопје и бесплатен транспорт до меѓународната железничка и автобуска станица.

1.52 км оддалеченост од плоштад во Скопје.
точна локација: надморска височина: 277 meters

Хотел Вила Силија локација на мапа


Хотел Вила Силија - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Хотел Вила Силија капацитети

капацитети
Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Соби за непушачи • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Греење • Клима уред • ТВ • ТВ Кабелска • Телефон • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски Deutsch Srpski (Српски) Български Hrvatski
плаќања
Виза Еуро/Мастеркард Американ Експрес Дајнерс

Хотел Вила Силија контакт инфо

адреса
Востаничка 30, 1000 Скопје
macedonian-hotels.mk