Апартмани Балкан Лукс   ★★★   Скопје


Апартмани Балкан Лукс
Сместување во близина

Апартмани Балкан Лукс
Знаменитости во близина

Апартмани Балкан Лукс опис

0.91 км оддалеченост од плоштад во Скопје.
точна локација: надморска височина: 247 meters

Апартмани Балкан Лукс локација на мапа


Апартмани Балкан Лукс - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Апартмани Балкан Лукс капацитети

капацитети
Греење • Интернет (безжичен) • Клима уред • Паркинг (сопствена гаража)
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Греење • Мал фрижидер • Место за готвење • ТВ Кабелска
пријавување
13:00 - 00:00
одјавување
07:00 - 11:00
деца (дополнителни кревети)
Children's cots/cribs are not available.
Free! One child from 0 to 3 years stays free of charge in an extra bed.
One older child or adult is charged EUR 10 per person per night in an extra bed.
The maximum number of extra beds in a room is 1.
Supplements are not calculated automatically in the total costs and will have to be paid for separately during your stay.
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски
плаќања
Маестро Еуро/Мастеркард Виза

Апартмани Балкан Лукс контакт инфо

адреса
Железничка 8-2/8, 1000 Скопје
macedonian-hotels.mk