Хи Скопје Хостел      Скопје


Хи Скопје Хостел
Сместување во близина

Хи Скопје Хостел
Знаменитости во близина

Хи Скопје Хостел опис

1.58 км оддалеченост од плоштад во Скопје.
точна локација: надморска височина: 283 meters

Хи Скопје Хостел локација на мапа


Хи Скопје Хостел - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Хи Скопје Хостел капацитети

капацитети
Греење • Интернет (безжичен) • Клима уред • Паркинг (надворешен)
капацитети на собата
Бања или туш • Греење • Купатило за сите • ТВ Кабелска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хи Скопје Хостел контакт инфо

адреса
Црниче 15, 1000 Скопје
macedonian-hotels.mk