Бест Вестерн Хотел Турист   ★★★★   Скопје


Бест Вестерн Хотел Турист
Сместување во близина

Бест Вестерн Хотел Турист
Знаменитости во близина

Бест Вестерн Хотел Турист опис

Хотелот Бест Вестерн Турист ги нуди сите погодности да им овозможи гостите да уживаат за време на престојот. Гостите кои престојуваат во овој македонски хотел ќе бидат во близина на сите најважни знаменитости на Скопје, како Собранието и куќата на Мајка Тереза. Пријателскиот персонал на хотел Бест Вестерн Турист секогаш ќе Ви биде од помош за да Ви овозможи да имате пријатен престој. Резервирајте уште денес и заштедете.

0.43 км оддалеченост од плоштад во Скопје.
точна локација: надморска височина: 250 meters

Бест Вестерн Хотел Турист локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Бест Вестерн Хотел Турист.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Бест Вестерн Хотел Турист или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Бест Вестерн Хотел Турист - контактирај онлајн

Бест Вестерн Хотел Турист капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Аперитив/Снек бар • Бар • Греење • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Соби за непушачи • Собна услуга
капацитети на собата
Бања или туш • Мини бар • ТВ • ТВ Кабелска • ТВ Сателитска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски Srpski (Српски) Български Hrvatski

Бест Вестерн Хотел Турист контакт инфо

адреса
Ѓуро Стругар 11, 1000 Скопје
телефон
+389 (0)2 3289 111
факс
+389 (0)2 3289 100
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk