Хостел ЛД   ★★   Скопје


Хостел ЛД
Знаменитости во близина

Хостел ЛД опис

Хостелот се наоѓа на само 200 метри од Државната болница, изолирани од градскиот метеж и бучава. Собите се модерно опремени со висококвалитетен мебел, климатизирани, со модерни бањи и џакузи, LCD телевизори со кабловски прием, безжичен интернет. Дозволете си комфор и пријатен престој кој ви го нуди нашиот хотел.

1.53 км оддалеченост од плоштад во Скопје.
точна локација: надморска височина: 258 meters

Хостел ЛД локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Хостел ЛД.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Хостел ЛД или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Хостел ЛД - контактирај онлајн

Хостел ЛД капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен)
капацитети на собата
Балкон • Безжичен интернет • Клима уред • Комплетна кујна • ТВ Кабелска • Туш
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хостел ЛД контакт инфо

адреса
Васил Левски 19б, 1000 Скопје
телефон
+389 (0)2 3075 270
факс
+389 (0)75 204 505
веб
www.hostelld.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk