Хотел Ани   ★★★   Скопје


Хотел Ани
Сместување во близина

Хотел Ани
Знаменитости во близина

Хотел Ани опис

Овој хотел во центарот на градот се наоѓа спроти грчката амбасада, далеку од градската врева, но сепак блиску до сите деловни и забавни објекти. Гостите можат да го користат приватниот паркинг и на рецепцијата секогаш ќе има некој кој ќе биде од Ваша помош. Сите соби се со убав декор, кој овозможува пријатен престој.

0.8 км оддалеченост од плоштад во Скопје.
точна локација: надморска височина: 249 meters

Хотел Ани локација на мапа


Хотел Ани - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Хотел Ани капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Бар • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан
капацитети на собата
Бања или туш • Безжичен интернет • Клима уред • ТВ • ТВ Кабелска • ТВ Сателитска • Телефон
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Ани контакт инфо

адреса
Борка Талевски 5, 1000 Скопје
телефон
+389 (0)2 3222 193
факс
+389 (0)2 3222 194
веб
www.hotelsani.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk