Хотел Квинс   ★★★★   Скопје


Хотел Квинс
Сместување во близина

Хотел Квинс
Знаменитости во близина

Хотел Квинс опис

Квинс хотел Скопје е модерен, луксузен и удобен хотел. Ентериерот е направен според најновите трендови на модерната архитектура. Ентериерот е направен од композиции на мермер, стакло и кристали, нудејки уникатна слика и кој создаваат топла атмосфера. Хотелот се наоѓа во трговскиот центар Зебра во Капиштец, на само 5 минути од центарот на Скопје. Бесплатен паркинг е вклучен за гостите.

1.18 км оддалеченост од плоштад во Скопје.
точна локација: Kapistec надморска височина: 252 meters

Хотел Квинс локација на мапа


Резервирањето онлајн или контакирањето за Хотел Квинс е недостапно.
Се извинуваме, но macedonian-hotels.mk нема никаква можност за резервирање или контактирање на Хотел Квинс.

Хотел Квинс капацитети

капацитети
Интернет (безжичен) • Паркинг (сопствена гаража)
капацитети на собата
Бања или туш • ТВ Кабелска • Телефон • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Квинс контакт инфо

адреса
Васил Ѓоргов, 1000 Скопје
macedonian-hotels.mk