Мејн Сквер Апартмани - Јавна Соба Ања

 • препорачан
 • соби 24
 • Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка
 • Плаќање со кредитна картичка
 • review score 8

1000 - Скопје, Macedonia Street 22 Македонија


за Мејн Сквер Апартмани - Јавна Соба Ања

Низ неколку локоации во строгиот центар на Скопје, Апартманите Ања нудат модерно и климатизирано сместување со бесплатен Wi-Fi интернет во сите.
Чиста постелнина и крпи се предвидени во секој стан. Сите тие се пространи и добро осветлена и функција приватна бања и пеглање.
Продавници, ресторани, барови и ноќни клубови можат да се најдат на неколку чекори од апартманите Ања.

Please note that Main Square Apartments Anja has several locations. You can check-in at Guest House Anja located on 13. November Street bb.


Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка Плаќање со кредитна картичка 251 метри
опременост Мејн Сквер Апартмани - Јавна Соба Ања


Општо
 • Паркинг
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-Fi достапно насекаде
Транспорт
 • Превоз до аеродром
 • Изнајмување на кола
 • Транспортен сервис (дополнително се доплаќа)
 • Превоз до аеродром (дополнително се наплаќа)
Услуги
 • Интернет
 • Wi-Fi
 • Бесплатно Wi-Fi
Разно
 • Лифт
 • Греење
 • Климатизирано
Рецепциски услуги
 • Банкомат

инфо за гости Мејн Сквер Апартмани - Јавна Соба Ања


зборуваме
 • English
 • Croatian
 • Macedonian
 • Serbian
 • Turkish
пријавување
14:00 - 00:00
одјавување
08:00 - 11:00

Плаќање Мејн Сквер Апартмани - Јавна Соба Ања


 • Visa

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Euro/Mastercard

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • American Express

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизацијаПроверете достапност на соби - Мејн Сквер Апартмани - Јавна Соба Ања


 • Double
 • може да се резервира
 • големина 16 м. кв.

Rooms are 16 square metres. • Туш
 • ТВ
 • Клима уред
 • Фен
 • Пегла
 • Фрижидер
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • ТВ (Кабловска)
 • Бања или туш
 • LCD TV
 • Поглед
 • Ел. котел
 • Гардеробер/Плакар
 • Пешкири
 • Горните спратови се достапни со лифт
 • Шампон

 • Twin
 • може да се резервира
 • големина 16 м. кв.

Rooms are 16 square metres. • Туш
 • ТВ
 • Клима уред
 • Фен
 • Пегла
 • Фрижидер
 • Дневен престој
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • ТВ (Кабловска)
 • Бања или туш
 • LCD TV
 • Поглед
 • Ел. котел
 • Гардеробер/Плакар
 • Пешкири
 • Горните спратови се достапни со лифт
 • Шампон

 • Twin
 • може да се резервира
 • мин. цена 16 eur
 • макс. цена 20 eur
 • големина 16 м. кв.

Rooms are 16 square metres. • Туш
 • ТВ
 • Клима уред
 • Фен
 • Пегла
 • Фрижидер
 • Дневен престој
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • ТВ (Кабловска)
 • Бања или туш
 • LCD TV
 • Поглед
 • Ел. котел
 • Гардеробер/Плакар
 • Пешкири
 • Горните спратови се достапни со лифт
 • Шампон

 • Double
 • може да се резервира
 • големина 16 м. кв.

This double room has a cable TV, air conditioning and electric kettle. • Туш
 • ТВ
 • Клима уред
 • Фен
 • Пегла
 • Фрижидер
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • ТВ (Кабловска)
 • Бања или туш
 • LCD TV
 • Поглед
 • Ел. котел
 • Гардеробер/Плакар
 • Пешкири
 • Горните спратови се достапни со лифт
 • Шампон

Хотелска мапа и што има во близина на Мејн Сквер Апартмани - Јавна Соба Ања
 • SKP Skopje Alexander the Great
  Skopje Alexander the Great 24 km 00:26 ESE
 • PRN Priština
  Priština 96 km 01:35 NNW
 • OHD Ohrid St. Paul the Apostle
  Ohrid St. Paul the Apostle 163 km 02:31 SSW
 • INI Nis
  Nis 208 km 02:29 NNE
 • IVG Berane
  Berane 236 km 04:11 NW
 • SKG Thessaloniki Macedonia
  Thessaloniki Macedonia 252 km 02:50 SE
 • SOF Sofia
  Sofia 265 km 03:33 ENE
 • TIA Tirana Mother Teresa
  Tirana  Mother Teresa 317 km 04:16 WSW
 • KZI Filippos
  Filippos 328 km 03:32 S