Чиплакова колиба   ★★   Берово


Чиплакова колиба
Сместување во близина

Чиплакова колиба
Знаменитости во близина

Чиплакова колиба опис

Избањата во чист воздух и природна убавина, оваа вила е уникатно место каде наместо автомобили и бучава ќе се сретнете со неверојатен мир и прекрасна околина. Вилата е идеална за сместување на едно четиричлено семејство. На располагање се три двокреветни соби. Фурната, огништето и скарата со која располга ќе Ви овозможат приготвување на локални специјалитети. Доколку уживате во прошетки на само пет до десет минути пешачење се наоѓа Беровско Езеро кое ќе ви понуди незаборавен поглед.

4.39 км оддалеченост од плоштад во Берово.
точна локација: Berovo lake надморска височина: 1029 meters

Чиплакова колиба локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Чиплакова колиба.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Чиплакова колиба или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Чиплакова колиба - контактирај онлајн

Чиплакова колиба капацитети

капацитети
Паркинг (надворешен сопствен) • Тераса
капацитети на собата
Бања или туш • Комплетна кујна • Музика/Радио • ТВ Сателитска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Чиплакова колиба контакт инфо

адреса
Беровско езеро, 2330 Берово
телефон
+389 (0)70 491 690
веб
www.ciplakovakoliba.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk