Куќа Негрев      Берово


Куќа Негрев
Сместување во близина

Куќа Негрев
Знаменитости во близина

Куќа Негрев опис

0.23 км оддалеченост од плоштад во Берово.
точна локација: надморска височина: 841 meters

Куќа Негрев локација на мапа


Куќа Негрев - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Куќа Негрев капацитети

капацитети
Градина • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен)
капацитети на собата
Греење • ТВ Кабелска • Туш
пријавување
12:00 - 22:00
одјавување
07:00 - 11:00
деца (дополнителни кревети)
Children`s cots/cribs are not available.
There is no capacity for extra beds in the room.
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски Srpski (Српски)

Куќа Негрев контакт инфо

адреса
Задарска 12, 2330 Берово
macedonian-hotels.mk