Хотел Глигоров   ★★★★   Струмица


Хотел Глигоров
Сместување во близина

Хотел Глигоров
Знаменитости во близина

Хотел Глигоров опис

0.59 км оддалеченост од плоштад во Струмица.
точна локација: надморска височина: 227 meters

Хотел Глигоров локација на мапа


Хотел Глигоров - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Хотел Глигоров капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Градина • Греење • Интернет (безжичен) • Клима уред • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Сауна • Сефови • Собна услуга
капацитети на собата
Бања или туш • Клима уред • Мини бар • ТВ Кабелска • Услуги
пријавување
14:00 - 14:00
одјавување
01:00 - 12:00
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски
плаќања
Маестро Еуро/Мастеркард Виза

Хотел Глигоров контакт инфо

адреса
Бул. Климент Охридски бб, 2400 Струмица
macedonian-hotels.mk