Хотел 404   ★★★   Струмица


Хотел 404
Сместување во близина

Хотел 404
Знаменитости во близина

Хотел 404 опис

Сместен во центарот на античкиот град Струмица, Хотел 404 нуди климатиризано сместување со бесплатен Ви-Фи и ТВ. Хотелот се наоѓа во раздвижената улица со продавници, кафе-барови и традиционални Македонски ресторани. Сите соби се опремени со дрвен под и маса. Бањата е опремена со туш и тоалет. Рецепцијата на хотел 404 работи 24 часа и нуди собна послуга. Измајмување на кола, факс е исто така достапно.

0.47 км оддалеченост од плоштад во Струмица.
точна локација: надморска височина: 238 meters

Хотел 404 локација на мапа


Хотел 404 - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Хотел 404 капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Греење • Интернет (безжичен) • Клима уред • Паркинг (надворешен)
капацитети на собата
Бања или туш • Греење • Клима уред • ТВ • Туш
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел 404 контакт инфо

адреса
Благој Јанков Мучето 13, 2400 Струмица
macedonian-hotels.mk