Лајф БС Сместување      Берово


Лајф БС Сместување
Сместување во близина

Лајф БС Сместување
Знаменитости во близина

Лајф БС Сместување опис

0.19 км оддалеченост од плоштад во Берово.
точна локација: надморска височина: 848 meters

Лајф БС Сместување локација на мапа


Лајф БС Сместување - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Лајф БС Сместување капацитети

капацитети
Бар • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Сауна • Тераса • Фитнес центар
капацитети на собата
Греење • Клима уред • ТВ Кабелска
пријавување
13:00 - 13:00
одјавување
12:00 - 12:00
деца (дополнителни кревети)
Children`s cots/cribs are not available.
There is no capacity for extra beds in the room.
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски
плаќања
Еуро/Мастеркард Виза

Лајф БС Сместување контакт инфо

адреса
23-ти Август 1, 2330 Берово
macedonian-hotels.mk