Мотел Бистра      Берово


Мотел Бистра
Сместување во близина

Мотел Бистра
Знаменитости во близина

Мотел Бистра опис

Уникатна можност да поминете еден преубав одмор во едно од најубавите места на Беровското езеро. Мотелот има капацитет за 15 гости. Има два апартмани и три двокреветни соби со посебни купатила. Веднаш до големата летна кујна е, внатрешната заедничка кујна со прекрасен поглед на Беровското езеро. Мотелот Бистра има сопствен паркинг.

5.85 км оддалеченост од плоштад во Берово.
точна локација: Berovo lake надморска височина: 1071 meters

Мотел Бистра локација на мапа


Мотел Бистра - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Мотел Бистра капацитети

капацитети
Бар • Греење • Паркинг (надворешен сопствен) • Сефови • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • ТВ Сателитска
пријавување
12:00 - 21:00
одјавување
07:00 - 11:00
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Srpski (Српски) Македонски
плаќања
Виза Еуро/Мастеркард Американ Експрес

Мотел Бистра контакт инфо

адреса
Беровско езеро, 2330 Берово
телефон
+389 (0)70 595-601
веб
www.motelbistra.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk