Вила Лина      Берово


Вила Лина
Сместување во близина

Вила Лина
Знаменитости во близина

Вила Лина опис

На само 7 километри од Берово во близина на Беровското Езеро, оваа вила нуди сместување за 10 луѓе. Пред вилата е езерото и прекрасната борова шума. Оваа модерна вила има камин и надворешна кујна (летна кујна) со фурна. Просторниот двор, терасата и чистиот воздух Ви нудат пријатен одмор и релаксација за Вас и Вашето семејство.

4.74 км оддалеченост од плоштад во Берово.
точна локација: Berovo lake надморска височина: 1029 meters

Вила Лина локација на мапа


Резервирањето онлајн или контакирањето за Вила Лина е недостапно.
Се извинуваме, но macedonian-hotels.mk нема никаква можност за резервирање или контактирање на Вила Лина.

Вила Лина капацитети

капацитети
Паркинг (надворешен сопствен) • Тераса
капацитети на собата
Комплетна кујна • Мини бар • ТВ
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Лина контакт инфо

адреса
Беровско езеро, 2330 Берово
телефон
+389 (0)33 470 108
факс
+389 (0)71 373 255
веб
www.berovobooking.com.mk/en/villalina2.html
macedonian-hotels.mk