VIP Hotel Berovo - Apartments

Берово Општина Берово

Berovsko Lake, Feta Берово 2330 Општина Берово Македонијаза VIP Hotel Berovo - Apartments

Уживајте во поглед од Вашата соба. Модерен декор, туш кабина и кревет, прекрасна панорама и чист воздух, кои придонесуваат за Вашиот комплетен одмор и релаксација.
Хотел ВИП се наоѓа близу до езерото со извонреден поглед на шумата и зелените планини, па ако сакате да избегате од градската бучава, сообраќајните гужви, барем на кратко да најдете мир, спокојство и природа во Македонија, планирајте викенд на Беровско езеро.

Please inform VIP Hotel Berovo - Apartments in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation.

1028 метриопременост VIP Hotel Berovo - Apartments


Општо
 • Паркинг
 • Бесплатен паркинг
 • Паркинг (во комплекс)
 • Приватен паркинг
Храна и пијалоци
 • Бар
Активности
 • Тениски игралишта
 • Риболов
Заеднички делови
 • Тераса
Разно
 • Соби за непушачи
 • Семејни соби
Услуги
 • Интернет
 • Wi-Fi
 • Бесплатно Wi-Fi

инфо за гости VIP Hotel Berovo - Apartments


зборуваме
 • Bulgarian
 • English
 • Croatian
 • Serbian
пријавување
11:30 - 18:00
одјавување
07:00 - 10:00

Плаќање VIP Hotel Berovo - Apartments


 • Maestro
  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • American Express
  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Visa
  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Euro/Mastercard
  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација
 Проверете достапност на соби - VIP Hotel Berovo - Apartments • Туш
 • ТВ
 • Фен
 • Балкон
 • Фрижидер
 • Тоалет
 • Купатило
 • ТВ (Кабловска)
 • Софа
 • Сервис за будење
 • Биде
 • Пешкири
 • Лен

This room has a balcony, cable TV and a refrigerator.


Double може да се резервира мин. цена 24 eur макс. цена 39 eur големина 14 м. кв. 1 бања

 • Туш
 • ТВ
 • Фен
 • Балкон
 • Фрижидер
 • Тоалет
 • Купатило
 • ТВ (Кабловска)
 • Софа
 • Сервис за будење
 • Поглед на езеро
 • Пешкири
 • Лен

This studio features a kitchenware, sofa and balcony.


Studio може да се резервира големина 25 м. кв. 1 бања

 • Туш
 • ТВ
 • Фен
 • Балкон
 • Фрижидер
 • Тоалет
 • Купатило
 • ТВ (Кабловска)
 • Софа
 • Сервис за будење
 • Биде
 • Поглед на езеро
 • Пешкири
 • Лен

This studio features a balcony, TV and a sofa.


Studio може да се резервира големина 45 м. кв.

 • Туш
 • ТВ
 • Фен
 • Балкон
 • Фрижидер
 • Тоалет
 • Купатило
 • ТВ (Кабловска)
 • Дополнителен тоалет
 • Софа
 • Сервис за будење
 • Биде
 • Поглед на езеро
 • Пешкири
 • Лен

This apartment features a balcony, TV and a sofa.


Apartment големина 70 м. кв. 1 спална 1 бања


Хотелска мапа и што има во близина на VIP Hotel Berovo - Apartmentsво близина


 • SKP Skopje Alexander the Great
  Skopje Alexander the Great 155 km 02:15 WNW
 • SOF Sofia
  Sofia 195 km 02:31 NNE
 • SKG Thessaloniki Macedonia
  Thessaloniki Macedonia 206 km 03:04 S
 • PRN Priština
  Priština 267 km 03:57 WNW
 • KZI Filippos
  Filippos 283 km 03:47 SSW
 • LRA Larisa
  Larisa 313 km 04:11 SSW
 • OHD Ohrid St. Paul the Apostle
  Ohrid St. Paul the Apostle 317 km 04:33 WSW
 • INI Nis
  Nis 322 km 04:30 NNW
 • PVN Dolna Mitropoliya Air Base
  Dolna Mitropoliya Air Base 336 km 04:05 NNE