Вила Дојрана   ★★★★★   Дојран


Вила Дојрана
Сместување во близина

Вила Дојрана
Знаменитости во близина

Вила Дојрана опис

Ако сакате да имате мир и тишина и да се почувствувате како Дојранчанец, можете да не посетите во Вила Дојрана. Вила Дојрана се наоѓа во срцето на Стар Дојран со прекрасен поглед на Дојранското езеро. Нудиме: две спални соби, дневна соба, целосно опремена кујна, тоалет и двор со базен и фурна.

0.23 км оддалеченост од плоштад во Дојран.
точна локација: Star Dojran надморска височина: 194 meters

Вила Дојрана локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Вила Дојрана.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Вила Дојрана или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Вила Дојрана - контактирај онлајн

Вила Дојрана капацитети

капацитети
Базен (надворешен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Клима уред • Комплетна кујна • Мал фрижидер • Место за готвење • Музика/Радио • ТВ
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Дојрана контакт инфо

адреса
Партизанска 41, 1487 Стар Дојран
телефон
+389 (0)71 584 186
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk