Казино Мотел Сенатор

 • препорачан
 • соби 25
 • Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка
 • Плаќање со кредитна картичка
 • review score 8

Општина Гевгелија, 1480 - Гевгелија, Vardarski Rid bb Македонија


за Казино Мотел Сенатор

Казино мотел Сенатор (претходно познат како Челзи) се наоѓа во близина на границата. Нашето казино нуди 30 слот машини со голем избор на игри и 2 рулети. Со малку среќа можете да добиете големи парични награди.
Во непосредна близина на Казино мотел Сенатор е грчката граница, археолошкиот локалитет Вардарски Рид и мотокрос патека.


Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка Плаќање со кредитна картичка 53 метри
опременост Казино Мотел Сенатор


Општо
 • Паркинг
 • Бесплатен паркинг
 • Паркинг (во комплекс)
 • Приватен паркинг
 • Wi-Fi достапно насекаде
Храна и пијалоци
 • Бар
 • Ресторан
Рецепциски услуги
 • Рецепција 24ч.
Разно
 • Соби за непушачи
 • Греење
 • Климатизирано
 • Семејни соби
Забава и семејни услуги
 • Казино
Услуги
 • Интернет
 • Wi-Fi
 • Бесплатно Wi-Fi
Заеднички делови
 • Заеднички дневен престој
Транспорт
 • Обезбеден паркинг
 • Пристапен паркинг

инфо за гости Казино Мотел Сенатор


зборуваме
 • Greek
 • English
 • Croatian
 • Serbian
пријавување
12:00 -
одјавување
- 11:30

Плаќање Казино Мотел Сенатор


 • Maestro

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Visa

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Euro/Mastercard

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • American Express

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизацијаПроверете достапност на соби - Казино Мотел Сенатор


 • Double
 • мин. цена 23 eur
 • макс. цена 60 eur
 • големина 25 м. кв.

Ground-floor room equipped with LCD satellite TV, desk, minibar, air conditioning and a private bathroom with shower. • Минибар
 • Туш
 • Клима уред
 • Фен
 • Фрижидер
 • Маса
 • Дневен престој
 • Free toiletries
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • ТВ (Кабловска)
 • Дополнителен тоалет
 • LCD TV
 • Под со плочки/мермер
 • Сервис за будење
 • Комарник
 • Гардеробер/Плакар
 • Пешкири
 • Целиот објект е на приземје
 • ТВ
 • Бања или туш
 • Тоалетна хартија

 • Double
 • големина 30 м. кв.

Set on the upper floor, this room is equipped with LCD satellite TV, desk, minibar, air conditioning and a private bathroom with shower. • Минибар
 • Туш
 • Клима уред
 • Фен
 • Фрижидер
 • Маса
 • Дневен престој
 • Free toiletries
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • ТВ (Кабловска)
 • Дополнителен тоалет
 • LCD TV
 • Под со плочки/мермер
 • Сервис за будење
 • Комарник
 • Гардеробер/Плакар
 • Пешкири
 • Горните спратови се достапни по скали
 • ТВ
 • Бања или туш
 • Тоалетна хартија

 • Double
 • големина 35 м. кв.


 • Минибар
 • Туш
 • Клима уред
 • Фен
 • Фрижидер
 • Маса
 • Дневен престој
 • Free toiletries
 • Тоалет
 • Купатило
 • ТВ (Кабловска)
 • Тепих
 • Дополнителен тоалет
 • LCD TV
 • Сервис за будење
 • Комарник
 • Гардеробер/Плакар
 • Пешкири
 • ТВ
 • Бања или туш
 • Тоалетна хартија

Хотелска мапа и што има во близина на Казино Мотел Сенатор
 • SKG Thessaloniki Macedonia
  Thessaloniki Macedonia 101 km 01:12 SSE
 • SKP Skopje Alexander the Great
  Skopje Alexander the Great 133 km 01:24 NW
 • KZI Filippos
  Filippos 178 km 01:55 SSW
 • LRA Larisa
  Larisa 208 km 02:20 S
 • KSO Kastoria
  Kastoria 231 km 02:21 SW
 • PRN Priština
  Priština 243 km 02:54 NW
 • OHD Ohrid St. Paul the Apostle
  Ohrid St. Paul the Apostle 244 km 03:13 W
 • KVA Alexander the Great
  Alexander the Great 255 km 02:38 E
 • VOL Nea Anchialos
  Nea Anchialos 268 km 02:44 S