Хотел Нар      Гевгелија


Хотел Нар
Сместување во близина

Хотел Нар
Знаменитости во близина

Хотел Нар опис

Хотел Нар е познат по неговата спокојна околина, модерни и квалитетни услуги. Во хотелот пристојуваат бизнисмени, групи или индивидуални патници и туристи. Низа на различни активности, одмор се достапни за посетителите да уживаат. Како помошна масажа, третирајќи сетилни задоволства, ароматични масла како лаванда, ylang-ylang и јасмин.

2.19 км оддалеченост од плоштад во Гевгелија.
точна локација: надморска височина: 73 meters

Хотел Нар локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Хотел Нар.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Хотел Нар или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Хотел Нар - контактирај онлајн

Хотел Нар капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Собна услуга
капацитети на собата
Бања или туш • Безжичен интернет • ТВ Кабелска • ТВ Сателитска • Фен
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Нар контакт инфо

адреса
Мрзенски Пат, 1480 Гевгелија
телефон
+389 (0)34 216 314
факс
+389 (0)34 216 371
веб
www.hotelnar.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk