Рамада Плаза хотел   ★★★★★   Гевгелија


Рамада Плаза хотел
Сместување во близина

Рамада Плаза хотел
Знаменитости во близина

Рамада Плаза хотел опис

Рамада Плаза Гевгелија ве очекува со својата уникатна артхитектура, чувство на луксуз и комфорно сместување, цел ден со продолжена забава. Хотел РАМАДА ПЛАЗА се наоѓа близу до грчката граница и претставува најнов објект кој се протега на повеќе од 4.000 квадратни метри со цел за елитен туризам. Рамада Плаза е вашиот прв избор за сите собири, кои ги прават специјалните моменти незаборавни, каде што Ние може да му бидеме домаќини на Вашиот бизнис.

3 км оддалеченост од плоштад во Гевгелија.
точна локација: Bogorodica надморска височина: 63 meters

Рамада Плаза хотел локација на мапа


Рамада Плаза хотел - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Рамада Плаза хотел капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Базен (внатрешен) • Бар • Греење • Здравствен клуб • Конференциска сала • Паркинг (надворешен сопствен) • Перална • Ресторан • Сефови • Соби за непушачи • Собна услуга • ТВ салон • Тераса
капацитети на собата
Бања или туш • Безжичен интернет • Клима уред • Мини бар • Работна маса • Сервис за будење/аларм • Сеф • ТВ • Телефон • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Рамада Плаза хотел контакт инфо

адреса
ГП Богородица, 1480 Гевгелија
телефон
+389 (0)34 219 500
факс
+389 (0)34 230 511
веб
www.ramadaplazagevgelija.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk