Хотел Аполонија   ★★★★★   Гевгелија


Хотел Аполонија
Сместување во близина

Хотел Аполонија
Знаменитости во близина

Хотел Аполонија опис

Хотел Аполонија Ве поканува Вас и Вашите пријатели или бизнис партнери, да се качите на прекрасно патување, на само неколку километри од Солун и неколку минути од Евзони (Мачуково). Областа која ветува идеално бегство од секојдневните градски рутини на големиот град! Сместување по разумни цени. Хотел со 5 ѕвезди, целосно опремен со сите благодети, области за релаксација, забавен програм и жива музика, Таи масажа, организирани тури, казино, бизнис центар.

0.04 км оддалеченост од плоштад во Гевгелија.
точна локација: надморска височина: 62 meters

Хотел Аполонија локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Хотел Аполонија.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Хотел Аполонија или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Хотел Аполонија - контактирај онлајн

Хотел Аполонија капацитети

капацитети
Аперитив/Снек бар • Бар • Казино • Конференциска сала • Масажа • Паркинг (надворешен сопствен) • Перална • Ресторан • Сефови • ТВ салон
капацитети на собата
Бања или туш • Клима уред • Мини бар • Музика/Радио • ТВ • ТВ Сателитска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Аполонија контакт инфо

адреса
Партизански Одреди 1, 1480 Гевгелија
телефон
+389 (0)34 213 222
факс
+389 (0)34 213 222
веб
www.apollonia.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk