Хотел Ашикот   ★★   Гевгелија


Хотел Ашикот
Сместување во близина

Хотел Ашикот
Знаменитости во близина

Хотел Ашикот опис

Хотел Ашикот - Гевгелија постои веќе две децении и низ него поминале бројни туристи. Сместен е во центарот на градот и плени со неговиот луксузен изглед. Врвната услуга и љубезниот персонал се грижат за вашата удобност и чувство за пријатен престој. Ваше е да не посетите, а за останатото ке се погрижиме ние.

0.85 км оддалеченост од плоштад во Гевгелија.
точна локација: надморска височина: 53 meters

Хотел Ашикот локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Хотел Ашикот.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Хотел Ашикот или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Хотел Ашикот - контактирај онлајн

Хотел Ашикот капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Тераса
капацитети на собата
Безжичен интернет • Клима уред • Мал фрижидер • ТВ Кабелска • Туш
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Ашикот контакт инфо

адреса
Гевгелиски Партизански Одред 2, 1480 Гевгелија
телефон
+389 (0)34 212 238
факс
+389 (0)78 211 994
веб
www.hotelasikot.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk