Вила Рустика   ★★★★   Охрид


Вила Рустика
Сместување во близина

Вила Рустика
Знаменитости во близина

Вила Рустика опис

Се наоѓа на само 200 м. од Охридското езеро и градскиот плоштад. Повеќето од собите и апартманите имаат балкони со прекрасен поглед на езерото. Гостите можат да уживаат во градината и да играат пинг-понг.

0.3 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Old town надморска височина: 721 meters

Вила Рустика локација на мапа


Вила Рустика - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Рустика капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Бар • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен) • Соби за непушачи
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Вентилатор • Греење • Комплетна кујна • Мал фрижидер • Работна маса • ТВ • ТВ Кабелска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Рустика контакт инфо

адреса
Христо Узунов 1, 6000 Охрид
macedonian-hotels.mk