Вила Германоф   ★★★★★   Охрид


Вила Германоф
Сместување во близина

Вила Германоф
Знаменитости во близина

Вила Германоф опис

Вилата со 5 ѕвезди се наоѓа во близина на катедралата Св. Софија и летна тераса со градина во стариот град. Има два апартмани (секој до 4 кревети) и извонреден поглед на езерото и една соба со двоен кревет. Во близина на вилата има неколку одлични ресторани со капацитет од 50-70 особи, каде што се служи појадок.

0.34 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Old town надморска височина: 707 meters

Вила Германоф локација на мапа


Вила Германоф - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Германоф капацитети

капацитети
капацитети на собата
Бања или туш • Безжичен интернет • Клима уред • ТВ • ТВ Кабелска • Централен клима уред
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски

Вила Германоф контакт инфо

адреса
Цар Самоил 57, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 266 831
факс
+389 (0)46 279 361
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk