Гребнос Камена куќа   ★★★★   Охрид


Гребнос Камена куќа
Сместување во близина

Гребнос Камена куќа
Знаменитости во близина

Гребнос Камена куќа опис

Апартманите Гребнос Стоун Хаус овозможуваат извонреден поглед на Охридкосто езеро и на стариот град. Охридската јавна плажа е на само 200 м. Секоја соба има бесплатен Wi-Fi пристап со прекрасен камен балкон со поглед на езерото. Собите се со традиционален декор, камени ѕидови и подови. Апартманите Гребнос се во близина на сите поголеми атракции во Охрид. Црквата Св. Софија е на само 250 м. оддалеченост, амфитеатарот 300 м.

0.29 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Old town надморска височина: 716 meters

Гребнос Камена куќа локација на мапа


Гребнос Камена куќа - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Гребнос Камена куќа капацитети

капацитети
Интернет (безжичен) • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Гребнос Камена куќа контакт инфо

адреса
Методи Патчев 19-19а, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 272 625
веб
www.grebnos.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk