Вила Ани Хотел   ★★★   Скопје


Вила Ани Хотел
Знаменитости во близина

Вила Ани Хотел опис

Вила Ани хотел се наоѓа во на Водно, во близина на Британската и Француската амбасада, и нуди максимален комфорт за да ги задоволи Вашите потреби. Вилата нуди сместување за бизнис патници и туристи во двојни/дво креветни соби и апартмани. Вила Ани е комбинација на тивок амбиент и чист воздух, далеку од бучавата на градот со лесен пристап до сите деловно и забавни места. Започнете го Вашиот престој со појадок.

1.82 км оддалеченост од плоштад во Скопје.
точна локација: Vodno надморска височина: 320 meters

Вила Ани Хотел локација на мапа


Вила Ани Хотел - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Ани Хотел капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Бар • Греење • Интернет (безжичен) • Интернет (жичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Собна услуга • ТВ салон • Тераса
капацитети на собата
Бања или туш • Безжичен интернет • Клима уред • ТВ • ТВ Кабелска • ТВ Сателитска • Телефон
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски Srpski (Српски) Български
плаќања
Еуро/Мастеркард Виза

Вила Ани Хотел контакт инфо

адреса
Салвадоре Аљенде 55, 1000 Скопје
телефон
+389 (0)2 3178 370
факс
+389 (0)2 3178 386
веб
www.hotelsani.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk