Хотел Извор   ★★   Валандово


Хотел Извор
Сместување во близина

Хотел Извор
Знаменитости во близина

Хотел Извор опис

Како дел од рекреативниот центар Извор е и хотелот кој е направен во оригинален стил, од дрво во самите карпи. Местото е идеално доколку сакате целосно да се одморите и барем за миг да побегнете од градската средина и стресот кој го носи таа. Мирисот на јаворите, смоквите и калинките ќе ви овозможат целосно да се опуштите и да уживате во убавините на овој крај од нашата земја. Самата локација нуди можност да прошетате во блиските градови и да се запознаете со локалитетите на Источна Македонија.

1.3 км оддалеченост од плоштад во Валандово.
точна локација: надморска височина: 248 meters

Хотел Извор локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Хотел Извор.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Хотел Извор или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Хотел Извор - контактирај онлајн

Хотел Извор капацитети

капацитети
Базен (надворешен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан
капацитети на собата
Бања или туш • Клима уред • ТВ • Туш
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Извор контакт инфо

адреса
2460 Валандово
телефон
+389 (0)70 410 969
веб
www.rcizvor.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk